droga
f

Ostatnia aktualizacja:

02.04.2015

Moderator:

mgr Piotr Ładziński

1904
pika
serce-zolte2
flaga-en
flaga-de

MIEJ SERCE!!!

W rozliczeniu rocznym wskaż Stowarzyszenie "Nasze Serce"
KRS 0000069038 jako organizację, której chcesz przekazać 1% swojego podatku.

Nasze konto:

52 1090 1362 0000 0000 3608 0336

Stowarzyszenie NASZE SERCE, ul.Szpitalna 27/33; 60-572 Poznań

Za Twoje pieniądze zbudujemy nowoczesny oddział‚ kardiochirurgii dziecięcej.


Co roku średnio 4-5 tysięcy dzieci rodzi się z wrodzonymi wadami serca. Wadami, które mogą zabić niemowlę lub co częstsze, nie pozwalać na normalny rozwój dziecka. Każda matka wie, iż najważniejszym jest to by jej dziecko rozwijało się i rosło zdrowo. Czasem potrzebna jest do tego pomoc lekarzy i to tych zwanych specjalistami. Takimi są lekarze Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Dzięki ich pracy bardzo wiele dzieci odzyskało zdrowie, a często i życie. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wielu ludzi dobrej woli  odpowiadających na apele Stowarzyszenia NASZE SERCE - organizacji pożytku publicznego - działającego na rzecz Kliniki, a sciślej, na jej potrzeby. Bez nowoczesnych, choć niestety drogich aparatów, urządzeń i narzędzi, ratowanie dzieci właśnie tych z wadami serca, byłoby niemożliwe. Wiedza lekarzy i sprzęt, a także odpowiednie pomieszczenia (teraz zbieramy na budowę specjalistycznego pawilonu kardiochirurgicznego), pozwalają na rozwój tej gałęzi medycyny, a tym samym możliwość ratowania coraz większej ilości małych istnień ludzkich, których życie jest zagrożone często już od chwili ich narodzin.

Czy nie warto pomóc?
Każda złotówka jest cenna, bo dana z serca dla serca!!!

 Jesli masz pytanie, dzwoń!: Numer: 0-61-8491277
Za udzielone wsparcie serdecznie dziękujemy!.


prof. zw. dr hab.med. Michał Wojtalik


Od 2008 roku wystarczy jedynie w formularzu PIT wpisać nazwę i numer KRS organizacji, której chcemy przekazać 1% swojego podatku. Resztął zajmuje się Urząd Skarbowy. Nie trzeba nic wpłacać, czekać na zwrot podatku! Wystarczy tylko podać dane organizacji w formularzu. Wpłata na OPP nie jest darowizną, bo przekazuje sie pieniądze, które i tak stanowią podatek - tak więc podatnik decyduje po prostu czy woli je przekazać Skarbowi Państwa, czy może lepiej którejś z organizacji pozarządowych, które potrafią znacznie lepiej je wykorzystać. Nawet niewielką kwotę warto przekazać na rzecz OPP, z wielu kilkuzłotowych wpłat może uzbierać się znacząca suma.

Już dziś zapraszamy na IX Dzień Sportu w VI 2015
 

Szczegóły wkrótce tu!

Budowa Nowego Oddziału Kardiochirurgii Dziecięcej w Poznaniu jest na wyciągnięcie ręki!

O szczegółach czytaj tu!

lub w zakładce "Budowa Nowego Oddziału"
 

DO POBRANIA
 

Program e-Pity 2014 r. - program do wypełniania zeznań podatkowych za 2014 r.

Zdjęcia z Dnia Sportu Stowarzyszenia Nasze Serce 2014 - autor Zbigniew Kowal

[STRONA DOMOWA] [O NAS] [KONTAKT] [WŁADZE] [DO POBRANIA] [NOWOŚCI] [NASZE CELE] [NASZE OSIĄGNIĘCIA] [SPONSORZY] [NOTATKI PRASOWE] [DLA RODZICÓW] [KRONIKA] [FILMY] [BILANS 2009][Budowa Nowego Oddziału] [SPRAWOZDANIE 2009][BILANS 2010] [SPRAWOZDANIE 2010][BILANS 2011] [SPRAWOZDANIE 2011][SPRAWOZDANIE 2012][BILANS 2013] [SPRAWOZDANIE 2013]